Forum klanu Reserve!


#1 2009-11-04 23:15:29

Haley

Weryfikacja

Zarejestrowany: 2009-11-04
Posty: 1
Punktów :   

Podanie - HALEY

- Jak masz na imię? Tomek
- Ile masz lat? 23
- Gdzie pracujesz/gdzie się uczysz? studiuje na AHG w Krakowie
- Jakie masz zainteresowania? mocne, bardzo i cholernie mocne gitarowe granie, sport, i inne pierdoły
- Jaką postacią grasz, jaki ma lvl i sprzęt? Gladi, na chwile obecna 61lvl bez kilku %. Sprzet - PL set, SLS*SLS

- Ile już grasz na tym serwie? 3 dni... przyznaje sie, troche no-liferowalem

- Ile czasu spędzasz średnio w grze? różnie to bywa czasem na chwile sie pokażę, czasem siedze cały dzień w zależnosci od wolnego czasu. Czyli srednio  2-8h

- Od jakiego czasu grasz w l2? z 2,5 roku bedzie

- Obecność na siege to sprawa podstawowa, jak z Twoja frekwencja? wiem, że siege to podstawa i to co najlepsze w L2 dlatego staram sie ale nie obiecuje, że bede na każdym

- Na jakich serwerach wcześniej grałeś? zaczynałem na Epi, potem jakies HR, nastepnie przez dłuzszy czas L2Elixir, chwilke nowe Exi teraz L2eX, a w miedzy czasie kilka HR pvp

- W jakich wcześniej byłeś/byłaś klanach? tutaj w akademi Acheronu

- Akceptujesz nasz regulamin? ja wohl:)

- Posiadasz program Team Speak i umiesz z niego korzystać? tak

- Dlaczego Reserve? macie sporo podan do klanu, widać was w grze, CH w Giran i od niedawna gra z wami moj współlokator, wiec fajnie grało by sie razem

- Skąd o nas wiesz? forum serwera

- Czego od nas oczekujesz? party, pvp, siege, pomocy w skladaniu sprzetu - ale to wiadomo, wszystko w swoim czasie

- Co oferujesz klanowi? służe pomocą jesli czegos trzeba, raczej bezproblemowy ze mnie człowiek

Ostatnio edytowany przez Haley (2009-11-04 23:17:43)

Offline

 

#2 2009-11-04 23:46:53

DeX

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: Podanie - HALEY

Jak najbardziej za Ogarniety gosc i sporo przezylismy w L2 we dwoch

btw to moj wspollokator z pokoju

Offline

 

#3 2009-11-04 23:47:22

Falco

Administrator

Skąd: Limanowa
Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 76
Punktów :   

Re: Podanie - HALEY

Przyjety;] zglos sie w grze do Cris, FalcOo, Kwas. Podanie mi sie podoba. Witamy w Reservve:D Pamietaj o aktywnosci na forum!:]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl