Forum klanu Reserve!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-10-25 16:38:56

Alkohol

Weryfikacja

Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 1
Punktów :   

Podanie Alkohol

Cóż mam na imię Hubert. Mam 17 lat i uczę się w II klasie technikum informatycznego. Hmmm. Moje zainteresowania to można powiedzieć fanstasy, manga, anime, oraz ostatnio trochę wystartowałem z programowaniem i wcale nie jest to takie złe i straszne jak mówią. Jeśli chodzi już o samo l2 z grą mam styczność juz od około 4 lat. Zaczynałem swoją zabawę na starym dobrym existence, następnie trochę bawiłem się na everlaście, a ostatnio na dexie. Obecnie online jestem codziennie zazwyczaj 1h+, zazwyczaj w godzinach wieczornych 18-22. Jesli chodzi o mój na staż na tym serwie to jest on raczej krótki gdyż wynosi 7 dni. Oczywiście posiadam TS-a i umiem z niego korzystać , oraz moja obecność na siege i innych akcjach klanowych zazwyczaj była bardzo dobra i to się raczej nie zmieni. Hmmm... teraz pytanie dlaczego wasz klan. No cóż nie będę tu owijał w bawełnę 6lvl klan CH duża liczba graczy online, co dla supportu jest bardzo ważne. Liczę na dobre party, pomoc w expieniu, czy też z itemami, oraz oczywiście obiecują zrobić wszystko co w mojej mocy, aby z mojej strony pomóc innym klanowiczom, bo przecież w kupie siła xDD.
Oczywiście akceptuje regulamin klanowy.

PS: Bym zapomniał P. Gram PP 59lvl avadon robe set, biżu common ze sklepu w Aden no i Demons Staff common item i wsio.

Offline

 

#2 2009-10-25 16:40:20

Cris

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 137
Punktów :   

Re: Podanie Alkohol

Jesteś przyjęty, zgłoś się w grze do FalcOo, Kwas, Lightman bądź innej osoby z klanu.

Offline

 

#3 2009-10-25 19:59:04

Falco

Administrator

Skąd: Limanowa
Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 76
Punktów :   

Re: Podanie Alkohol

Yeah nareszcie moj kochany PP:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl