Forum klanu Reserve!


#1 2009-10-25 15:42:32

Mund3kk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 6
Punktów :   

Ziuta

Mam na imie Rajmund (Mundek) wiem ze jest nietypowe . Mam skonczone 19 lat i studiuna na wydziale Inzynierii Srodowiska Politechniki Wroclawskiej. Interesuje sie... hmmm sam nie wiem wszystkim a zarazem niczym. Gram Warcryerem ktoremu jest bardzo smutno bez klanu. Ma ona 50 poziom i ubrana jest w marne common c grady. Na serwerze gram chwilke przedtym gralem na x10 gdzie posiadalem nawet dualki A +11 ale sie zepsuly . Gram gdy nie mam co robic dosc czesto . W L2 gram od C4, pamietny serwer L2 EPI. Z siege nie bedzie problemu poniewaz lubie ta forme gry . Gralem na niezliczonej ilosci serwerow, z TSem bedzie problem go we wroclawiu mam jedynie laptopka na Blueconnect i po prostu nie wyciagne ale na weekendy podczas siege jestem w mojej rodzinnej miejscowosci i tak juz z tym nie bedzie najmniejszego problemu.

Dlaczego Reserve? W sumie szczerze to nie wiem. Jako support potrzebuje klanu a niewiele lepszych klanow rekrutuje a za taki uwazam Wasz. Wiem o was dzieki KingCraftowi ktory usilnie spamuje giran
Oczekuje pomocy w exp i w Q na 3rd class oraz nbl sub oferuje swoj czas i buffki

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2009-10-25 15:58:07

Cris

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 137
Punktów :   

Re: Ziuta

Jesteś przyjęty, zgłoś się w grze do FalcOo, Kwas, Lightman bądź innej osoby z klanu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl