Forum klanu Reserve!


#1 2009-11-02 12:54:24

exilion

Weryfikacja

Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 3
Punktów :   

podanie Exilion

- Jak masz na imię? Michał
- Ile masz lat?22
- Gdzie pracujesz/gdzie się uczysz? pracuje + zaoczne się ucze
- Jakie masz zainteresowania? żadnych szczególnych
- Jaką postacią grasz, jaki ma lvl i sprzęt? Berzerker 69 lvl sprzet: PL set + broń B
- Ile już grasz na tym serwie?   3 dni od powstania (x5)
- Ile czasu spędzasz średnio w grze? zależy staram się każdą wolną chwile poświęcić , zdarza się żę gram 8 czasem nie ma mnie 1-2 dni , ze względu na inne ważniejsze zajęcia
- Od jakiego czasu grasz w l2? od 3c
- Obecność na siege to sprawa podstawowa, jak z Twoja frekwencja? postaram się być zawsze , chyba że nie dostane l4 ; p
- Na jakich serwerach wcześniej grałeś? graveland,frintezza,azure, kilka high i kilka pomniejszych serwerów , nie sposób wszystkie zapamiętać
- W jakich wcześniej byłeś/byłaś klanach? Animocity(azure) MaggotCorpse(frintezza) reszty nie pamiętam
- Akceptujesz nasz regulamin? Akceptuje
- Posiadasz program Team Speak i umiesz z niego korzystać? No i teraz mamy problem. Każdy klan wymaga TS venta , ale nie każdy liczy się z tym ,że niektórzy nie mogą na tym siedziec z różnych powodów, mój jest taki ,że dziele pokój. A jeżeli już siedze to po godzinie dwóch jestem znudzony tymi rozmowami, nie chodzi o olewke . gam lepiej jak słucham muzyki : P. Ponadto używam mickro. z laptopa ,który z tego co mówili inni strasznie buczy i nie sposób mnie zrozumieć. Dlatego będe wchodził na większe akcje i raczej tylko na odsłuch. Wolalbym żeby nie to mnie dyskwalifikowało , bo liczy się jak gram ,a nie jak słucham czy rozmawiam.
- Dlaczego Reserve? Razem z rheizanem liczymy na wyższe osiągniecia na tym serwie .Szukamy klanu który jest w stanie to nam zapewnic. mamy nadzieje ,że to będzie wasz.
- Skąd o nas wiesz? Widziałem kilku ludzi i postanowiliśmy napisac podanie.
- Czego od nas oczekujesz? Żebyście przyjeli Rheizana (osobno podziekujemy). Pvp , gram w to tylko dla pvp. Sprzęt to jak każdy ale nie każdy o tym napisze . Miłej atmosfery i pt (profesja którą ja gram solo nie expi zbyt szybko)
- Co oferujesz klanowi? hmm co ja oferuje . Jak wcześniej jedyne co moge ja dać wam to pomoc , questy,matsy, pvp to wiadomo . I myśle że przyjmując nas zyskacie mocny arsenał w klasach Berzerkech ,OL.

Offline

 

#2 2009-11-02 12:55:07

exilion

Weryfikacja

Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: podanie Exilion

Berzerker,OL****

Offline

 

#3 2009-11-02 13:29:23

Falco

Administrator

Skąd: Limanowa
Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 76
Punktów :   

Re: podanie Exilion

Wszystko pięknie ladnie, lecz jak juz wspominałem ts to rzecz podstawowa. Nie wymagamy ciągłego użytku tzn nie musisz cały czas gledzic, ale pasowałoby siedzieć choć na kanale afk wtedy bez problemu możesz słuchać muzyki. Chodzi o to że przejście z kanału na kanał w razie większego dymu to kwestia kilku sekund, a niektórzy jak wiadomo mają wielkie problemy z włączaniem, wiec jeżeli tylko bedziesz siedział to witamy w klanie:-)

Offline

 

#4 2009-11-02 14:40:10

Cris

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 137
Punktów :   

Re: podanie Exilion

j/w jeśli będziesz siedział na tym kanale AFK to nie mam nic przeciwko

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl