Forum klanu Reserve!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-11-01 14:33:38

exilion

Weryfikacja

Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 3
Punktów :   

Podanie (Exilion ,Rheizan)

Kolejność ,exilion--->rheizan

- Jak masz na imię? Michał , Dominik
- Ile masz lat? 22,21
- Gdzie pracujesz/gdzie się uczysz? pracuje i tyle wystarczy , uczy się na Politechnice wrocławskiej
- Jakie masz zainteresowania? Skromne , breakedance
- Jaką postacią grasz, jaki ma lvl i sprzęt? Berzerker 69 lvl bron B reszta c , OL 73 lvl full B grade
- Ile już grasz na tym serwie? 3 dni odkąd wstał
- Ile czasu spędzasz średnio w grze? zależy od sytuacji staram sie jak najwiecej , to samo
- Od jakiego czasu grasz w l2? od c3
- Obecność na siege to sprawa podstawowa, jak z Twoja frekwencja? jeżeli bede miał wolne to jestem obowiązkowo, jest zawsze
- Na jakich serwerach wcześniej grałeś?graveland, azure,kilka high rate (nazw nie pamiętam)
- W jakich wcześniej byłeś/byłaś klanach? większośc było badziewnych nie godnych zapamiętania , z silniejszych to w ANimocity(azure)
- Akceptujesz nasz regulamin?Akceptujemy
- Posiadasz program Team Speak i umiesz z niego korzystać? umiemy z tym że nie siedzimy tam z kilku powodów ,1 nie odpowiada nam słuchanie osób które sie znają i rozmawiają o sprawach nam nie znanych . Pvp też oboje wiemy o należy  robić. Natomiast jakieś większe zadymy lub siege , bedziemy na TS.
- Dlaczego Reserve? Szukamy możliwości wyższego wybicia sie na tym serwie , do tego potrzebny jest dobry klan. czemu wy ? nie wiem szczerze ślepy traf : )
- Skąd o nas wiesz? zobaczyłęm kogoś w giran
- Czego od nas oczekujesz? pvp to razi zgrania.
- Co oferujesz klanowi?  2 pomocne osoby , pomagamy w spoilu questach ,matsach jak mamy. Szczerze ? Przyjmiecie zobaczycie .

Sorka za to że namieszane w tym podaniu, ale niestety rheizana nie ma , wiec szukaniem klanu zajołem się ja . pzdr

Ostatnio edytowany przez exilion (2009-11-01 16:15:35)

Offline

 

#2 2009-11-01 15:16:19

Snonx

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 12
Punktów :   

Re: Podanie (Exilion ,Rheizan)

Ja jestem za ale poczekajcie na odpowiedź lidera

Offline

 

#3 2009-11-01 18:43:46

Trix

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 15
Punktów :   

Re: Podanie (Exilion ,Rheizan)

Ja niejestem za  w sprawie ts i podejscia podanie na odpie....... I widac ze niemacie zamiaru sie wiazac z klanem. Takie odnioslem wrazenie ale to moje zdanie malo warte czekamy na odpowiedz cl'a

Offline

 

#4 2009-11-01 18:50:45

Mund3kk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podanie (Exilion ,Rheizan)

za

Offline

 

#5 2009-11-01 20:36:39

Falco

Administrator

Skąd: Limanowa
Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 76
Punktów :   

Re: Podanie (Exilion ,Rheizan)

Po pierwsze moze podania osobno byscie napisali? Druga sprawa, TS to obowiazek przynajmniej na kanal AFK, zeby nie bylo problemow z wejsciem na dymie, bo nieraz trwa to kilkanascie minut (u niektorych) lub wogole;]

Offline

 

#6 2009-11-01 22:52:45

Cris

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 137
Punktów :   

Re: Podanie (Exilion ,Rheizan)

j/w zróbcie oddzielne podania

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl